Menüü

A´ LA CARTE RESTORAN

Kohalik toit ja lühike tarneahel

Ütleme kohe ära, et meie majas toiduga ei mängita- taldrikult te täppe ja triipe ei leia, portsud on parajalt suured, kuid jätavad kõhtu ruumi kõikide käikude jaoks.
Aastaringselt pakume teile tuntud Eesti tippkoka Joel Ostrati kokkupandud menüüd, suviseks hooajaks oleme mõned raskemad road asendanud kergemate ja suvisematega. Oma köögis kasutame peaasjalikult kohalikku toorainet, mis on pärit maksimaalselt 30 km raadiusest: kala, küülik, lammas, sealiha.
Suvel laieneb restoran meie hubasesse sisehoovi ja kasutuses on ka suvemenüü.

Nädalavahetuseks palume kindlasti laud ette broneerida, sest nõudlus on suur.

RESTORAN ROSEN ON AVATUD

E – L 12:00 – 22:00
P 12:00 – 20:00
Köök sulgub 30 minutit varem.

A la carte menüü

Pakume eestipärast menüüd väikse mõisaaktsendiga. Talurahvas laenas mõisnike toidulaualt võõrapärasemaid maitseid ja niimoodi sobitusidki meie menüüsse käsitööpelmeenid, borš kui ka pavlova ja BBQ liha.

Grupimenüü

Grupimenüüd on koostatud eelkõige turismigruppidele ja seminaritajatele alates 10-st inimesest. Loomulikult ka eraisikutele, kes on suurema seltskonnaga ringi sõitmas. Grupimenüüd on kolmekäigulised, kuid on võimalik ka kahekäigulistena tellida.

Ainult ettetellimisel!

5 käiguline maitsemenüü

Maitsemenüü sobib väga hästi väikeste koosviibimiste, tähistamiste ning olengute toitlustuseks. Moodsa menüü puhul saate läbilõike tervest meie a la carte menüüst ja seda vähendatud portsionite näol.

Ainult ettetellimisel!

Kohvipausiks a’ la carte valik

Kohvipausimenüüs pakume teile nii tervituskohvi, kohvipause ja energiaampse. Kombineeri lisavõimalustega ja pane oma grupile sobiv vahepeala ise kokku. Kohvipausid annavad vajaliku lisaenergia!

Ainult ettetellimisel!

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Loe lisa NÕUSTUN