Menüü

SAALID

Seminarid, koosolekud või pidulikud koosviibimised

Mäetaguse mõisakompleks pakub parimaid võimalusi
seminaride pidamiseks-
4 erineva suurusega saali annavad võimaluse
vastavalt vajadusele kombineerida.

Seminarisaalid mõisahäärberis ja viinaaidas, majutus 50-le, tervislik toitlustus, soe supelmaja kahe 25 m ujumisrajaga, vaikne sauna tagatuba,
lähedal discgolfi väljak ja mitte kaugel Selisoo matkarada.

Mõisa ballisaal


Mäetaguse mõisahäärberi II korruse ballisaalis on seminaride läbiviimiseks teaterstiilis kohti 70-le ja U- stiilis kuni 30-le. Avaral saalil on kolm väljapääsu kõrvalsaalidesse ning väike rõdu. Kõrvalolev kaminasaal on väga sobilik kohvipausideks.

Ballisaali ja kaminasaali rendime minimaalselt 5 tunniks.

Rendihind 500 € / 5h, iga lisatund 40€

Mõisa valge saal


Mäetaguse mõisahäärberi valge saal asub II korrusel kohe ballisaali kõrval. Valge saal mahutab ümarlaua stiilis 13 inimest ja on väga sobilik väiksemate koosolekute või isegi ärilõunate pidamiseks. Valge saali kõrval on näitusesaal, kuhu on mugav katta ka kohvipause. Valge saali aknad on avatud mõisahäärberi tahaaeda ja seda ilu saab samuti avaralt rõdult nautida.

Sobilik ka väiksemateks pidulikeks istumisteks, juubeliteks ja pulmadeks. Laua ümber mahub kuni 15 inimest. Lisaks on Valget saali hea kasutusse võtta, kui suurearvuliste osalejatega põhiüritus toimub Suures saalis.

Valget saali rendime minimaalselt 5 tunniks.


Rendihind 350 € / 5h, iga lisatund 40€

Viinaaida 1. korrus


Mäetaguse mõisahotell kõnetab kõiki teid, kel ees seminar, meeskonnakoolitus, juhatuse väljasõit või siis hoopiski pulmapidu, juubel või pidulik vastuvõtt.

  • värskel restaureeritud ajalooline VIINAAIT on kui loodud privaatse ürituse pidamiseks või intiimse sündmuse tähistamiseks!

Ajalooline hoone on saanud uue kuue ja sisu. 19. sajandil hoiustati viinaaidast paarisaja meetri kaugusel asuvas viinavabrikus toodetud viina, mida hoiti mehekõrgustes tünnides. Terve aasta vältel toodeti viinavabrikus viina ja talvel viidi see laar hobustega Peterburgi.

Tänasel päeval plaanime seal peale ruumi väljarentimise ka korraldama hakata mõnusaid kontserte. Saal mahutab 40-50 inimest. Ruumis on baarilett ja wc. Suurepärane võimalus pakkuda oma külalistele Ida-Virumaa uut peo- ja seminaripaika.

Rendihind: 390 €/ 5h, iga lisatund 50 €

Viinaaida 2. korrus


Mäetaguse mõisa ajaloolise ja värskelt restaureeritud viinaiada II korrusel on mõnus avatud ruum, kus on mõnus seminari pidada- meeskonnakoolitusi või miks mitte ka juhatuse koosolekuid läbi viia! Oleme soetanud 20 mugavat kotttooli, et pakkuda teile vabamat õhkkonda ja chillimat olemist!

Soovijad saavad harrastada kas joogat, niisama võimlemist või siis näiteks shindo harjutusi.  Sobilik ka vaikuseminutite ja paastulaagrite läbiviimiskohaks.

Viinaaida II korrusele viib trepp, üleval on suur avatud ruum ja dušikabiiniga wc.

Rendihind: 290 €/ 5h, iga lisatund 30 €

Viinaaida II korrust ei kasutata talvisel perioodil.

Hotelli kaminaruum


Mäetaguse mõisahotelli  I majutustiiva otsas asuvas endises veskis asub kaminaruum, kus on mõnus kaminatule paistel õdusalt aega veeta. Siin saab läbi viia:

  • väiksemaid sünnipäevi ja perekondlikke koosviibimisi
  • väikseid seminare ja ärinõupidamisi
  • läbi viia meie vaba aja tegevusi (kristallituba, keraamika, siidimaalimine ja pakutrükk jne)
  • romantilist küünlavalgel õhtusööki kahele

Kaminaruum on mõeldud kuni 12 inimesele. Ruumi saab kasutada eelneval broneerimisel ja öörahu saabub meil 23:00. Kaminatuppa (nii nagu teistessegi hotelli ruumidesse) ei tohi tulla oma söögi ja joogiga.

Rendihind: 60 €/ 1,5h, iga lisatund 20 €

Kuna paljud kliendid tellivad kamiruumi koos privaatsaunaga, siis koos on hind

1,5h 125 €. Lisatund aga 75 €

Hotelli kabinett


Mäetaguse mõisahotell rõõmustab väikseid meeskondi ja nõupidamiste pidajaid uue seminariruumiga, mis asub mõisahotellis spaapoolses tiivas. Mõeldud on see maksimaalselt 12 inimesele. Ruumis on ekraan, data ja pabertahvel. Lauad on paigutatud T kujuliselt.

Hotelli kabinetti rendime minimaalselt 5 tunniks. Katame kabinetti ka kohvipausid; lõunasöögid toimuvad hotelli restoranis- pole kahe maja vahet kõndimist.

Rendihind: 200 €/ 5h, iga lisatund 20 €

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Loe lisa NÕUSTUN