Menüü

EDUKAS KOOSTÖÖ IDUFIRMAGA

Me pole teile oma uudistekanalis veel kõva häälega rääkinud, et meil on väga lahe ja samas VÄGA kasulik koostöö ühe Ida-Viru idufirmaga Heatsync, kes osales energiasaastu konkursil Negavatt.

Mõni aeg tagasi nad rõõmustasid, et said koos teise 9 meeskonnaga finaali ja kätte jõudis oma äriidee prototüüpimise aeg ning selleks oli vaja koostööpartnerit. Sel momendil nad meie poole pöördusidki.

Vaata, milles seisneb Heatsync´äriidee:

Kui veidi rohkem lahti rääkida, siis nad kaardistavad spaase paigaldatud andurite abil ära kogu keskkonna- basseinivee soojust, aurustumise tugevust, ventilatsiooniõhu temperatuur ja tugevus, saunade sisse- ja väljalülitumine, duššidest vee voolamise tugevus. Neid väiksemaid nüansse on veelgi.

Kui muidu käib ventilatsioonitehnik ja hooldab ära oma seadmed, siis sama teevad ka maasoojuse omad, basseinitehnikud ja päikesepaneelide hooldajad. Neil pole teistest seadmetest eriti midagi. Heatsync meeskond vaatab aga kõike komplekselt.
Muide me saime nende käest ka kiita- meil olevat väga hästi optimeeritud ehk võimaliku miinimumini viidud energiakadu. See on kõik meie 75 aastase tehniku Aleksanderi kiituseks!

Tagasi põhilise ja peamise juurde: eelmisel nädalal toimuski finaal ja peagi tuli uudis, et nad võitsid filnaalis esimese koha! Hurra! Meie rõõmustame teie üle täiega!
Soovitame omalt poolt hakake aga idufirmadele partneriteks.

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Loe lisa NÕUSTUN